Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/drewhurt/ftp/zabawki/system/database/mysql.php on line 6
 Regulamin

Regulamin

 

Regulamin sklepu internetowego zdrewnazabawki.pl
 
I. Informacje ogólne
 
1. Sklep internetowy zdrewnazabawki.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie.
 
2. Właścicielem sklepu jest firma DREWHURT Sp. z o.o.
Ząbrowo
14-200 Iława
Adres korespondencyjny
DREWHURT Sp. z o.o.
ul. Chełmińska 11
14-200 Iława
 
 
II. Zamawianie towaru
 
1. Zamówienia mogą być składane wyłącznie poprzez stronę internetową zdrewnazabawki.pl
Ceny towarów w sklepie zdrewnazabawki.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 
2. Za moment zakupu uznaje się dokonanie zatwierdzenia ostatniego kroku zamówienia towarów w sklepie internetowym zdrewnazabawki.pl.
 
3. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w szczególnych przypadkach bez podania przyczyny po uprzednim poinformowaniu Klienta. 
 
4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 
5. Przy dokonywaniu zakupu klient może wybrać jeden z dwóch sposobów płatności, przelew na konto bankowe lub płatność przy odbiorze.
 
6. W przypadku wyboru płatności przy odbiorze (tzw. za pobraniem), towar wysyłany jest niezwłocznie po przygotowaniu przesyłki przez pracowników sklepu, a płatność następuje gotówką do rąk kuriera.
 
7. W przypadku wyboru płatności w postaci przelewu, klient dokonuje wpłaty na konto bankowe 23 1440 1185 0000 0000 0336 0695 (NORDEA BANK POLSKA S.A.) a towar wysyłany jest niezwłocznie po zaksięgowaniu przelewu na ww. koncie bankowym.
 
8. Wpłata pieniędzy na konto bez uprzedniego zamówienia towaru nie jest jednoznaczna ze złożeniem zamówienia. Zamówienie niezłożone przez stronę sklepu, mail lub telefon nie będą realizowane.      
 
9. Jeśli po upływie 7 dni Sprzedawca nie odnotuje na koncie wpłaty, Zamówienie zostanie anulowane.
 
III. Warunki dostawy   
 
1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.    
 
2. Nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionego towaru.
 
3. Wysyłka poza granice Rzeczypospolitej Polskiej możliwa jest wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu z pracownikami sklepu. Koszt wysyłki poza granice RP ustalany jest indywidualnie.
 
4. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską.
 
5. Towar zostaje wysłany, najpóźniej do 7 dni roboczych po odnotowaniu wpłynięcia środków na konto. Na koszt wysyłki składa się koszt opakowania, zapakowania oraz koszt przesylki w/g kuriera.
 
6. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. 
 
7. Towary wysyłamy od poniedziałku do piątku.
 
IV. Koszty wysyłki na terytorium Polski    
 
1. Koszty wysyłki pokrywa kupujący.
 
2. Koszt wysyłki wyliczany jest indywidualnie do zamówienia i zależy od formy płatności.
 
3. Koszty wysyłki podane są w kwotach brutto i zawierają koszt opakowania oraz należny podatek VAT.
 
V. Wysyłka poza terytorium Polski
 
1. Zamówienia z opcją wysyłki zagranicznej należy opłacić z góry. Nie jest możliwa wysyłka zagraniczna za pobraniem.                   
 
2. Koszty wysyłki zagranicznej są określane indywidualnie dla poszczególnych zamówień w zależności od kraju docelowego, wagi przesyłki oraz możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej paczce.
 
VI. Odstąpienie od umowy i zwrot towaru 
 
1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów oraz dowodem zakupu, nie później niż w terminie czternastu dni. Jakiekolwiek braki w produktach lub zamówieniu prosimy zgłaszać w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki.
 
2. Odstąpienie od umowy oraz zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres siedziby Sprzedającego określonej w pkt I.2. Zwrot należności za zwrócone towary  nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 
VII. Reklamacje
 
1.Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia stanu przesyłki oraz otworzenia jej przy kurierze w celu potwierdzenia zgodności towaru z zamówieniem oraz jego kompletności. W przypadku lub braków, uszkodzeń lub niezgodności kurier sporządza odpowiedni protokół. Wszelkie reklamacje niezgodności przesyłki, jej uszkodzeń bądź braków będą uwzględniane jedynie po bezzwłocznym ich zgłoszeniu oraz przedstawieniu protokołu sporządzanego przez kuriera.Zgodnie z polskim prawem konsument przy zakupie wysyłkowym może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania zamówionego towaru. Zwracany towar musi być nowy (nie używany), opakowanie nie może być uszkodzone. Zwracamy koszty zakupu do 21 dni od przyjęcia zwrotu. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Jeżeli paczka została już wysłana, klient zobowiązany jest ją odebrać, zgodnie o ustawą o świadczeniu usług na odległość z dnia 18 lipca 2002r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204).
2. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu zdrewnazabawki.pl są fabrycznie nowe . Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.). W przypadku, gdy stroną umowy sprzedaży nie jest konsument, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi jest wyłączona.
 
3. W calu złożenia reklamacji należy zalogować się na stronie zdrewnazabawki.pl i skorzystać z opcji "Zwroty" w panelu klienta.
 
4. Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie). Koszt odsyłanej przesyłki pokrywa Klient . Należy podać dane Klienta wraz z numerem konta bankowego, na które ma być odesłana cena towaru .
Towar, który nie nosi znamion użytkowania może zostać zwrócony do firmy DREWHURT Sp. z o.o. w ciągu 10 dni od daty dostarczenia towaru Klientowi .
Po weryfikacji stanu odesłanego towaru DREWHURT Sp. z o.o. zwróci zapłaconą cenę w ciągu 7 dni na wskazane przez Klienta konto.
 
5.Towar, który nosi znamiona użytkowania nie podlega zwrotowi.
 
6.W przypadku wymiany towaru wadliwego lub niezgodnego z zamówionym (zwrot oraz nowa dostawa) koszty przesyłki pokrywa firma DREWHURT Sp. z o.o..
 
 
IX. Ochrona danych osobowych
 
1. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.
 
2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).  
X Postanowienia końcowe
 
1. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedającego DREWHURT Sp. z o.o.
Ząbrowo
14-200 Iława
Adres korespondencyjny
DREWHURT Sp. z o.o.
ul. Chełmińska 11
14-200 Iława.
 
2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.  
 
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.    
 
Powered By OpenCart
Zdrewnazabawki.pl © 2020